2022 Trendleri Kapalı Gelinlik Modelleri

Genç kızlar kendilerini gelinlik içinde sürekli hayal etmektedir. Bir geceliğine de olsa prenses ve ya peri gibi olduklarını düşlemektedirler. Türbanlı bayanlar ise kapalı gelinlik modellerini tercih etmektedirler. Genelde çok pırıltılı taşlarla süslenen ya da Osmanlı motifi işlemelerini türbanlı gelinlik modellerinde sıkça kullanılmaktadır. Türbanlı gelinlik modeli üzerine mutlaka duvak ta kullanılması gerekmektedir. Piyasada genelde tek düze türbanlı gelinlik modelleri olduğu için özel dikimi tercih edenler epeyce fazladır. Kafanızda tasarladığınız modeli özel olarak diktirebilirsiniz. Türbanlı gelinliklerde genellikle dantel figürleri kullanılmaktadır. Buda gelinliğinize asillik katar ve sizi en önemli gününüz olan düğün anınızda şıklığa sürükler. Özel olarak diktirdiğiniz gelinliğiniz üst kısmında ise drapeler kullanılarak sade ama şık olabilirsiniz. Taşlı modelleri de gösterişi seven gelin adayları tercih edebilir.

Kapalı Gelinlikler

Türbanlı olmayan fakat açık gelinlik tercihinde bulunmak istemeyen gelin adayları kapalı gelinlikleri tercih edebilir. Gelinliğin üst kısmında kollar yarım ya da bütün dantel şeklinde tasarlanabilir. Yaka kısmı V ya da kayık yaka şeklinde yapılarak asillik elde edilebilir. Etek kısımları ise prenses ya da A kesim şeklinde dizayn edilebilir. Saçınızı kapatarak da kullanabileceğiniz gelinlik modelleridir. Seçeceğiniz gelinlik modelinin vücut yapınıza uygun olmasına dikkat ediniz. Her geçen gün yeni modellerin eklendiği kapalı gelinlik modeli 2022 yılında da modernliğini korumaktadır. Beden yapınıza uygun gelinlik seçmenin yanında gelinliğin beyaz tonu da ten renginize uyum sağlamalıdır. Beğenmiş olduğunuz gelinliği mutlaka deneyerek almalısınız. Katalog ürünlerini beğendiğinizde size yakışmayan bir gelinlik seçimi yapmış olabilirsiniz.

Her ne kadar zor bir seçim süreci olsa da zamanla bu seçim zorluğunu özleyebilirsiniz. Rüyalarınızdaki düğününüze ve gelinliğinize kavuşmanız dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here