2022 Trendi Kışlık Kadın Bluz Modelleri

2022 Trendi Kışlık Kadın Bluz Modelleri

Bluz seçiminde bayanlar ince eleyip sık dokumaktadırlar bu yüzden bayanlar kışlık bluz konusunda da renk tonları ve bluz kesimlerine dikkat etmektedirler. Enine çizgili bluzlardan kaçınılmalıdır. Enine çizgili bluzlar daha kalın hatlı gösterir. Yakışan modellerdeki bluzların farklı renkleri alınabilir.

Bluz seçerken dar olmayan üste de hafif oturan bluzlar daha zayıf ve narin gösterir. Kilolu bayanların desenli bluzlardan kaçınmaları gerekir. Düz renkler daha zayıf gösterir. Düz renkli bluzlar canlı ve parlak takılarla rahatlıkla hareketlendirilebilir.

2022 Bluz Modelleri

Sitemizde sizlere fikir oluşturması için seçtiğimiz bazı kışlık bayan bluz modellerini paylaşacağız. En şık kışlık bluzlardandır. Hem spor hem de klasik bir kıyafetle çok güzel bir uyum sağlar.  Yeşil bluzun kollarının açık bırakılarak, düğmelerin belli aralıklarla birleştirilmesi ile çok zarif bir görüntü elde edilir. Kalpli kışlık bayan bluz kot bir pantolonla çok şık olmanızı sağlar. Kışlık bayan bluz modelleri içerisinde en şık olanlarındandır.

Oldukça canlı renkteki bluz tül bir yaka ile hareketlendirilmiş. Pantolon ve etekle çok rahatlıkla kullanılabilir. Kışlık bayan bluz modelleri arasında en çok tercih edilenlerdendir.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)