2022 Tozlu Giyim Ucuz Tayt Modelleri

2022 Tozlu Giyim Ucuz Tayt Modelleri

Uygun fiyatlarıyla internet alışverişi sektöründe hızlıca yükselen Tozlu Giyim, ürün çeşitliliğini de son zamanlarda artırmıştır. Herkesin tarzına uygun kıyafet ve aksesuar bulabileceği bir alışveriş sitesi haline gelen Tozlu Giyim, bütçeye uygun fiyat politikasıyla da müşterilerini memnun etmektedir. Tozlu Giyim’den alacağınız taytlar için ödeyeceğiniz miktar 29,99 TL ile 59,90 TL civarlarındadır.

Tozlu Giyim Desenli Tayt Modelleri

2022 yılı tozlu giyim tayt denince sıradan bir giyim parçası düşünmemenizde yarar var. Taytlar da artık kendi içerisinde pek çok kategoriye ayrılıyor. Taytlar ilk piyasaya çıktığında oldukça sıradan ve büyük olasılıkla tamamı siyah renkteydi. Zamanla renklerde ve detaylar taytlar üzerinde yer bulmaya başladı. Tozlu Giyim’de şu anda desenli tayt modellerini çokça görebilirsiniz. Çiçek desenleri taytlarda tercih edilen ilk desen türü olarak görülüyor. Çiçek desenlerini uzun ince çizgiler ve kendinden desenli kumaşlar takip ediyor.

Tozlu Giyim Pantolon Tayt Modelleri

Pantolon taytlar, tayt gibi rahat olmalarıyla bilinirler ve pantolon kadar şık durabilirler. Pantolon taytlarda pantolonlarda bulunan düğme detaylarına fonksiyonsuz olarak yer verilmiştir. Pantolon havası vermek için taytlar sahte ceplerle zenginleştirilmiştir.

Tozlu Giyim İspanyol Paça Tayt Modelleri

Üst kısmı tayt tarzında dar olan paçaları bol taytlar, klasik tayt modellerine göre daha şık görünmektedir. Desenlerle hareketlendirilen bol paçalı taytları dar bluzlarla ve tuniklerle tercih edebilirsiniz. Tozlu Giyim’in İspanyol paça tayt modellerine 39,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)