2022 Modası Bebek Patiği Çeşitleri

2022 Modası Bebek Patiği Çeşitleri

Anadolu’nun en güzel geleneklerinden biridir bebeklerin minicik ayaklarına şirin patikler örmek. Nesillerden beri anneler, anneanneler, babaanneler yeni doğan bebeklere hevesle binbir renk ve desen de patikler hazırlarlar. Bebek patikleri hem sevimli, hem de kullanışlıdır, bebeklerin ayaklarını soğuktan korur. Anneler ve büyükanneler için ayrıca çok iyi birer hatıradır patikler, hem onların el emeklerini yansıtır, hem de bebeklerinin küçüklük günlerini hatırlatır. Bebek patikleri aynı zamanda sevdiklerinizin bebekleri için de kolayca hazırlanan ve oldukça makbule geçen hediyelerdir. Kız ve erkek bebekler için birbirinden farklı ve güzel patikler örmek mümkündür. Bu yazımızda sizinle en güzel bebek patiği

2022 Trend Bebek Patikleri

Balerin pabucu kız bebek patiği örneği

Tığ işi ile hazırlanan bu model kız çocuklarının çok özendiği balerin pabuçlarına benziyor. Bağlamak için zincir çekilen bağcıkları hazırlamak size kalmış, eğer çocuğunuz yeni yeni yürümeye başlıyorsa bu bağcıkları kısa tutabilirsiniz.

Kuzucuklu patik örneği

Düz tığ işi ve fıstıklar yaparak hazırlanan bu güzel patik örneği ile hem kız hem de erkek bebekler için sevimli patikler örebilirsiniz.

Sandalet patik örneği

Yazın sıcak aylarında giyilebilecek bu tığ işi patikler bayramlıkların altına da çok yakışır.

2022 Bebek Patikleri

Düğmeli patik örneği

Farklı renklerle hem kız hem de erkek bebeklere uygun bu tığ işi patik modeli hem basit hem de çok şık.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)