2021 Trendi Dekorasyon Örnekleri

2021 Trendi Dekorasyon Örnekleri

Evinizde şık ve dekoratif farklılıklar yaratmaya ne dersiniz? Özellikle ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirebilecekleri, aynı zamanda evlerine farklı görünümler katabileceği oldukça basit fikirler var. Evinizin içerisinde ufak dokunuşlarla mükemmel bir şıklık yaratabilirsiniz. İşte sizlere eviniz için basit dekor önerileri;

  • Evinizde yer alan süs eşyalarına kurdeleler bağlayarak şıklık kazandırabilirsiniz. Özellikle sehpanızın üzerine kurdele ile süslenmiş şık bir mumluk takımı yerleştirebilirsiniz
  • Balkonunuzun kenarına büyüyen çocuklarınızdan kalan oyuncak kamyonların arka kısmına çiçek dikerek şık dekorlar oluşturabilirsiniz. Arabanın arka kısmına küçük ve renkli çiçekler dikerek balkonunuzda kendi zevklerinizi yansıtabilirsiniz.
  • Oturma odalarınızdaki çekmeceli komodininizin çekmecelerine yapay çiçeklerle şık görünüm kazandırabilirsiniz. Çekmeden dışarıya doğru çıkan sade renk ve zevkinize uygun çiçekleri çekmecenizi hafif kapatarak hoş bir dekor haline dönüştürebilirsiniz.
  • Çeyizinizden kalan dantelleri mumluklarınızın kenarına dekore ederek şıklık kazandırabilirsiniz. Hem dantelleriniz sandıkta kalmaz hem de romantik akşamlarda kullanacağınız mumluklarınız hoş bir görünüme kavuşmuş olur.
  • Elinizde bulunan ve annelerinizden kalma dantelleri değerlendirmenin tam vakti. Dantellerin kenarlarını avizelerinize uygun bir renge boyayarak avizeye dekor kazandırabilirsiniz.
  • Oturma odanızdaki sehpanın üzerine dışarıdan topladığınız değişik büyüklüklerdeki taşlara çeşitli el işi nakış ve boncuklarla süsleme yaparak dekor oluşturabilirsiniz.
  • Eğer ellerinizin marifetine ve el işlerine güveniyorsanız çeşitli işlemelerle beyaz kahve fincanlarınızın dışına örgü işleri yapabilirsiniz. Beyaz ve pembe rengin getirdiği uyumdan hazırlayacağınız işlemeler mutfağınıza da fincanlarınıza da şıklık kazandıracaktır.


Ev dekorasyon fikirleri için sizlere birkaç öneri sunduk. Fakat işin has noktası dekorasyon için bulduğunuz her şeyi değerlendirmektir. Özellikle el becerinize güveniyorsanız mükemmel fikirler oluşturabilirsiniz. Yaratacağınız şık dekorasyonlarla evinizi renkli bir görünüme kavuşturabilir, minik evinizde kendi hayal dünyanızı yansıtabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)