2021 Yarı Kapalı Mayo Modelleri

2021 yaz sezonunda tercih edilen tesettür mayo modellerine yenileri ekleniyor. Her beden ölçüsüne uygun yarı kapalı mayo modelleri de site üzerinde yer alıyor. Herkese uygun renk, çeşit ve beden aralığında yazın tatilini çıkarmak elinizde. www.remsamayo.com adresi üzerinden en keyifli yaz alışverişini yapabilir ve yeni trend ürünlerden de haberdar olabilirsiniz. Kullanılan modellerin çoğu esnek yapıya sahip olup, iki parçadan ya da üç parçadan oluşan mayoları kapsıyor.

Yaz Trend Ürünleri

Yaza damgasını vuracak olan 2021 yarı kapalı mayo modelleri esnek ve kolay kuruyan kumaşıyla denizde rahat hareket etmeyi sağlıyor. Herkese uygun ve farklı renklerde, modellerde yer alan bu ürünler şimdiden favori ürünler arasına girdi. Renk olarak genellikle mor ve mavinin ağırlıklı olarak tercih edilmesi yazın ve güzel bir tatilin temelini oluşturuyor. Yazın renklerini oluşturan ve her yeri kapalı olmayan tayt ve bluz görünümlü yarı kapalı mayolardan oluşuyor. Son iki yıldır revaçta olan bu ürünler birlikte satılıyor ve iki parçadan ya da tek parça olarak seçilebiliyor.

Bedenlerin tam tutması nedeniyle de alt ve üstün aynı beden olarak alınması tavsiye ediliyor. Yazın en moda ve en trend ürünleri haline gelen bu parçalı yarı kapalı mayolar, hem daha sağlıklı hem de vücuda nefes aldıran özelliğiyle herkes tarafından kolaylıkla tercih edilebilen bir ürün olarak görülüyor. Vücut hatlarını belli etmeyen çizgiler ve motifleriyle de en kaliteli ürünler bu site de bulunuyor.

Tesettür Mayoların Özellikleri

Tesettür mayolar kol bölümünün kapalı, yarı kapalı ya da açık olarak kullanılan modellerin yanı sıra, alt bölgenin de uzun ya da yarım tayt görünümüne sahip şekilde kapalı ve elastik bir yapıdan oluşuyor. Kumaş özelliği ve içeriği çabuk kuruyan ve suyu olabildiğince az geçiren bir çeşitten oluşmaktadır. Bu nedenle de daha sağlıklı olarak pek çok kişinin bugüne kadar tercih etmesini kolaylaştırıyor. Tesettür mayolarda işleme ve desenlerin de bulunduğu bu sitede, her zevke uygun ürün, renk ve desen mevcut.

Siteyi ziyaret edebilir ve çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her ürün için farklı formatlarda ve istenilen tüm ürünlerin herkese uygun şekilde tasarlanması da sitenin kalitesini gösteriyor. Tesettür mayo denildiğinde akla gelen uzun ve kapalı kıyafetlerin yanı sıra, yazın tadını çıkaracağınız ve hava alan kumaş yapısıyla bu modeller daha çok tercih ediliyor. Modellerin özelliği vücut hatlarını belli etmeden tasarlanması ve aynı zamanda da terletmeyen özelliklerde bulunmasıyla farklılığını ortaya koyuyor.

Modeller ve Desenler

Tesettür mayolarda kullanılan modeller, genellikle daha az göze çarpan ve doğal bir görünüm ortaya koyan modellerden oluşuyor. Mayonun desenleri göğüs kısmından çizgili olarak görülürken aynı ürünlerin bel bölgesinden çizgili modelleri de bulunuyor. Bunun duşunda mavi üzerine mor çizgiler ya da mavi üzerine yeşil çizgilerle oluşturulan kombin modellerde daha şık bir görünümü ortaya koyuyor.

Daha farklı modeller ise, payet işlemeli olarak görülen düz renklerden oluşuyor. Mayo ile aynı renk payetler ya da boncuklar işlenerek mayonun modeli hareketlendirilerek şık ve farklı bir görünüm elde ediliyor. Bu açıdan da herkeste olmayan modellere daha kolay ulaşma imkanına sahip olunuyor. Pek çok kişiden farklı olarak en tarz ürünleri böylelikle yakalamak mümkün.

Zengin Renk Çeşitliliği

Yazın en büyük bölümünü renklerin ışıltısı ortaya çıkarıyor. Canlı renkler baharı müjdelerken aynı zamanda yaza hazırlık anlamına da geliyor. Yazın sahillerde de tercih edilen zengin renk çeşitliliği bu sayede oluşuyor. Renklerin tenlere uygun olmasının yanı sıra, daha rengarenk görünümden uzak hem sade hem de şıklık için bu ürünler sevilerek kullanılıyor. Yine yazın en favori renklerinden olan gül kurusu ve pembe tonları da yarı kapalı mayo modelleri için ideal renk listesini oluşturuyor. Her renk bone ya da saç bantları ile kombinlenen bu modeller daha çok genç kesime hitap ediyor. Ancak, modeller ve ölçüleri ise her yaşa uygun olarak tasarlamış modellerden oluşuyor.

Yaz Heyecanı

Yaz gelmek üzereyken dolabını yenilemek isteyenler bu siteye rağbet gösteriyor. Fiyatlarına göre en uygun ve en kaliteli ürünler hem her tarza uygun olarak üretilmiş hem de her bütçeye uygun seçenekleri barındırıyor. İster spor yüzücü yarı kapalı tesettür mayoları tercih edebilir, ister kolları yarım daha rahat hareket edilebilen spor modelli mayoları tercih edebilirsiniz. Kapanış şekli önemsiz olmaksızın en uygun modeller bu sayfada bulunuyor. Terletmeyen ve nefes alan kumaşlar yazın sağlık açısından da oldukça önemli olduğu için yaz ürünlerinde böyle modeller tercih edilmelidir.

Her Bedene Uygun Modeller

Çok zayıf ya da büyük beden modelleri bulmak her zaman kolay olmuyor. Bunu önlemek için site üzerinde aynı modellerin en küçük bedenleri ve büyük beden seçenekleri de yer alıyor. Aynı kumaş yapısıyla, birebir aynı özelliklere sahip olan yarı kapalı mayo modellerinden herkes kendine uygun olanı satın alabilir.

Hem renk hem desen ve çeşit açısından oldukça kullanışlı ürünlerden oluştuğu için güvenilir bir hizmet anlayışıyla istenilenler kolaylıkla belirlenebiliyor. Ürünlerin yaza uygun ve denize uygun olarak tasarlanması da yarı kapalı mayo modellerinin normal mayolardan farkını azaltarak daha sağlıklı olmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here