2021 Modası Banyo Lif Modelleri

2021 yılı en popüler örgü lif modellerini sizler için bir araya getirdik, bu yazımızda örgülerin çeşitliliğinden çok popüler ve en çok beğenilen lif modellerinin üzerinde durmayı tercih ettik.

Eskiden annelerimizin, ninelerimizin el emekleri banyo lifleri vardı. Hatırlar mısınız bilmem ama hatırlayanlar ve örmek isteyenler için lif modelleri içinden en güzellerini, en şirin görünenleri bir araya getirdik ve heveslenip örmek isteyenler için nasıl yapılacağını adım adım anlattık.

2021 Modası Banyo Lif Modelleri

Banyo lifi, türk aile kültüründe hamamlarda olsun, evlerimizde olsun önemli bir yere sahiptir. Sıcak bir banyoda  vücut derisindeki kirleri atmak için keselenmek yada banyo lifi ile ovalanmaktan başka bir alternatifimiz yok. Lif için ise iki seçeneğimiz var. Ya marketlerden hazır fabrikasyon ürünleri satın alacağız, yada eli örgü – dantel işlerine yatkın hanımlarımızın satın alacağı ipler ile evde banyo lifi  örmeleri gerekmekte.

Lif örmek işin kolay kısmı aslında. Nasıl bir desen, m20odel, örmeye karar vermek biraz sıkıntılı bir süreç. İşte bu süreci hızlandırmak için sizler için internetin en 2021 Modası Banyo Lif Modelleri için seçtiklerimizden bir galeri hazırladık. 100 e yakın lif örneğini bir araya getirip, bir kısmının nasıl örüldüğünü adın adım anlattık.

Yukarıda resmini gördüğünüz modelimiz uzun, parmak geçmeli, özellikle kendi kendine liflenmek zorunda kalanlar için kullanımı kolay bir model. İki elinizle parmaklarınızı uçlardaki halkalara geçirip, rahat ulaşamadığınız sırt bölgenizi kolayca lifleyebilrisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here