2021 Modası Kışlık Etek Modelleri

kışlık mini etek modelleri

Kışın gelmesi tüm insanları etkilediği gibi mevsimlik soğuyan havanın bir anda etki göstermesi nedeni ile artık giysilerde de kışlıklar tercih ediliyor. Kışlık etek modelleri 2021 ile sizlere farklı modelleri vermeye devam ediyoruz.

Seçtiğimiz eteklerimizi bu sezon renkli ve desenli kilotlu çoraplarla da kombinlemeyi es geçmiyoruz. Daha çok uzun boylu hanımları tercih ettiği maksi eteklerde raflarda yerini alacakken bu sezon pantolondan vazgeçemeyenler için ise pantolon üzerine etek giyme trendi de kapıda.

Eteklerimizi birbirinden farklı aksesuarlarla da kombinleye bileceğimiz 2020-2021 sonbahar kış sezonunda ister büyük kemerler kullanarak istersek de büyük cepler ekleyerek eteklerimizi günlük yaşantımızın bir parçası haline getireceğiz.

2021 Kışlık Etek Çeşitleri

Bu sonbahar etek modası sayesinde hanımlar dolap karşısına geçtiğinde elleri her zaman eteklerine gidecek ve etekler bu sezonun galibi olacak. Kısacası yazın rahatlığı bu lışta dolaplarımızda yerini alırken sokaklarımız zaman zaman 70’lerin bohemliğini yansıtan hanımlarla zaman zaman da bir kuğu kadar zarif hanımlarla dolup taşıacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here