2018 Yazı Kot Elbiselerin Altın Çağı Olacak

Dünyaca ünlü modacıların 2018 ilkbahar-yaz defilelerinde kot pantolon, ceket ve elbiseler deyim yerindeyse başrolde. Bundan da açıkça anlaşıldığı üzere 2018 yazı kot kumaşının, ama en çok da kot elbiselerin deyim yerindeyse altın çağı olacak. Zaten hemen tüm markalar ilkbahar-yaz koleksiyonlarında birbirinden şık kot elbise modellerine geniş yer ayırmışlar. Dolayısıyla yaşınız ya da tarzınız ne olursa olsun gardırobunuza severek katmak isteyeceğiniz bir kot elbise bulmanız pek de zor olmayacak.

Bu sezonun bir diğer trendi gömlek elbiseler ve gömlek elbise modellerinde de denim yani kot kumaşının oldukça fazla kullanıldığını görüyoruz. Yani kot gömlek elbiseleri tercih ederek bir taşla iki trend vurabilirsiniz. Boy seçenekleri de oldukça geniş, miniden maksiye ve elbette ara boylara uzanan boy seçenekleriyle tasarlanıp beğeniye sunulmaları sayesinde kot elbiseleri farklı ortamlarda giyebileceğiniz harika kombinler yapmak için kullanabilirsiniz.

Kot kumaşının her renk ve tarzla sağladığı kusursuz uyum sayesinde bu elbiselerle kombin yapmak da çok kolay. Öyle ki aynı elbiseyi gündüz spor ayakkabılarla gece ise topuklu sandalet ya da stilettolarla kombinleyebilirsiniz. Çanta seçiminizi de ayakkabınızla uyumlu yaptınız mı mükemmel görüneceğiniz kesin.

Kot elbiseleri ve sportif tarzı seven kadınlardansanız https://www.elbisebul.com/spor-elbise adresinden yüzlerce seçenek bulabilir ve beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here