2015 Yılbaşı Gecesi İçin İç Çamaşırları

Yılbaşı gecesi kırmızı iç çamaşırı giymek bayanlar için olmazsa olmaz bir durum haline geldi. Öyle ki  kadınlar artık kendileri giydikleri gibi arkadaşlarına da yılbaşı hediyesi olarak kırmızı iç çamaşırı vermeye başladılar. Bizler de bu geleneğin nedenini merak ettik ve sizler için araştırdık.

Kırmızı aşkın rengi olarak kabul edildiği için bazı kadılar  yeni yıla kırmızı iç çamaşırı giyerek girdiklerinde aşk dolu, tutkulu bir yıl geçireceklerini düşünürler.

Bekar kadınların kırmızı iç çamaşırı giymelerinin nedeni ise kırmızı rengin kısmet açtığına inanmalarıdır. Böylelikle yeni yılda aradıkları aşkı bulacaklarına inanırlar.

Kimi kadınlar da yeni yıla kırmızı iç çamaşırı giyerek girenlerin bütün yıl boyunca bol bol kıyafet alacağına inanırlar.

Kırmızı iç çamaşırının yeni yılda şans getireceğine, servet sahibi olunacağına inanlar da yok değil. Onlar da ev, araba hayaliyle bu modaya ayak uyduruyorlar.

Kırmızı iç çamaşırı giyme modasının nedenleri bunlar. Eğer sizler de bu dileklerden birine sahipseniz bir de kırmızı iç çamaşırı modellerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

12913249304_magicform_icgiyim images (1)   la-senza-iç-giyim-katalog la-senza-iç-giyim-yılbaşı-gecesi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here