2015 Transparan Detay Trendi

2014 yaz sezonunun moda trendlerinde ilk sıralarda yer alan transparan detaylar 2015 sonbahar kış sezonunda da modaya hakim olacak. Bayanlar için şıklığın ve zarafetin ön plana çıkarıldığı transparan detaylar ile yeni sezonda moda trendlerinde sıkça karşılaşacağız. 2015 transparan detay trendi giyim parçalarında tamamen ya da hafif şekilde kullanılarak modaya hakim olacak. Bayanların feminen bir görünüme kavuşması için transparan detaylar birçok giyim parçasında hafif de olsa yer alacak. Kendine güvenen ve çekici görünmek isteyen bayanlar için yeni sezonun transparan detayı ideal bir seçim olacak. Sezonun en çok tercih edilecek parçaları ise transparan abiye ve günlük elbiseler olacak.

Yeni sezonda transparan modası geniş dekoltelerle bayanların kendine olan güvenini ortaya çıkaracak. Transparanlarda en sık karşılaşacağımız renkler ise siyah, bordo, mavi ve yeşil gibi tonlar olacak. Bazı giyim parçalarında kol kısmının tamamında kullanılan transparan detaylar bazılarında ise göğüs kısmını hedef alacak. Cesaret isteyen transparan parçaları kendine güvenen ve ben buradayım imajı vermek isteyen bayanlar kullanacak. Fakat transparan detayların kombin edilmesi için oldukça özen göstermek gerekiyor. Sizlere önerimiz üst giyim parçasını transparan kullanacaksanız alt kısma düz bir pantolon ya da düz renk bir etek tercih etmenizdir. Eğer elbise olarak transparan detaylara yer vermeyi düşünüyorsanız sadece bir kısma yönlendirilmiş detayları tercih edebilirsiniz.

Transparan detay trendi dantel detaylarla oldukça şık bir görünüm kazanacak. Özel bir gecede cesur görünmeyi tercih edenlerin yeni sezonda vazgeçilmezi olacak transparan elbiseler şimdiden ünlü moda defilelerinde sergilenmeye başladı. Şimdiden gardırobunuzda dantel detaylara sahip transparan bir elbiseye yer ayırmanızda fayda var. Cesur ve güven duygusu tam olan bayanların tercih edeceği yoğun transparan detayı ise özel gecelerde baş döndürücü görünmeyi sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here