2015 Tesettür Şal Modası

2015 sonbahar aylarında rengarenk bir tesettür giyim modasına şahit oluyoruz. Havalar her ne kadar soğusa da etraftaki renklilik içimizi ısıtıyor. Özellikle tesettür giyimin bu yönüyle çığır aştığını söyleyebiliriz. 2015 tesettür şal modası birbirinden farklı renk seçenekleri ve desenlerle karşımıza çıkıyor.

Tesettürlü hanımlar için en önemli kombin parçası olan şallar eşarplara göre hem daha rahat hem de daha farklı bir stil oluşturmayı sağlıyor. Her kıyafete uyum sağlayan şal modelleri ile siz de tesettür giyimde modaya ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca yeni sezonda modaya uygun renklerle oldukça şık ve zarif bir görünüm yakalamanız da mümkün. Eğer şal seçiminizde kaliteli ve gösterişli bir model istiyorsanız ipek şalları tercih etmenizi öneririz. Tabii ki herkesin ipek şal tercihi yapması mümkün olmayabilir. Ünlü markaların uygun fiyatlarla satışa sunduğu birbirinden şık şal modelleri arasından da rahatlıkla tercih yapabilirsiniz.

Tesettürlü bayanların gardırobunda rengarenk şal ve eşarpları görmek mümkündür. 2015 sonbahar kış sezonu için daha da fazla renk çeşitliliği tercih edilebilir. Çiçekli şal modelleri, desenli şallar ve dantel ile bütünleşen şık şal modelleri yeni sezonun trendleri arasında. Özellikle sezonun moda renklerini üzerinde barındıran pastel tonlara sahip desenli şalları mutlaka kullanmalısınız.

Tesettür şal modası kadar şal bağlama şekilleri de ilgi çekiyor. Boneler ile birlikte zarif bir görünüm için kullanılan şallar tesettür hanımların vazgeçilmezi oluyor. Siz de 2015 yılının moda trendlerine uyum sağlamak isterseniz sizlere ufak bir sırrımız var. Yeni sezonda leopar desenli bir şalı mutlaka kullanmanızı ve gardırobunuzda da leopar desene mutlaka yer vermenizi öneririz. Leopar desenli şallar ile sade bir kombin seçeneğinizi dahi en şık stile dönüştürmeniz mümkündür. Özellikle de sonbahar kış sezonunda sıkça karşılaşacağımız leopar deseni şallarda da bir adım öne çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here