2015 Taşlı Abiye Modelleri

Parlak Siyah Taşlı Abiye Modeli

Şık Taşlı Abiye Modelleri

Abiyeler bayanların özel gecelerde şıklığını ön plana çıkarmak için tercih ettikleri en önemli elbiselerdir. Özel davetlerde, düğün, nişan ve kokteyl gibi geceler şık olmak bir adım daha ön plandadır. Eğer özel bir gecenin parlayan yıldızı olmak istiyorsanız şıklığınızı taşlı abiye modelleri ile öne çıkarabilirsiniz. Taşlı abiyeler daha alımlı ve daha güzel görünmenizi sağlayarak tüm gözleri üzerinize toplayacaktır. Abiyenizi seçerken taş detaylara yer veren modellerden tercih edebileceğiniz gibi tümü taşlı modelleri de kullanabilirsiniz. Ancak üst kısmında taşlarla süslenmiş ve etek kısmı mat olan modellerin 2015 abiye modelleri arasında en çok tercih edilenler olduğunu söyleyebiliriz.

Taşlı abiye modelleri daha çok detaylarda kullanılan taşlara dikkat çekiyor. Bilhassa taşlı abiyelerde kullanılan dekolte detayları bu tarz abiyelerin şıklığını daha da artırıyor. En çok tercih edilen taşlı abiye modelleri prenses abiyeler ve balık etek abiyeler oluyor. Tül detayların taşlarla süslendiği abiye modelleri de bayanlar için oldukça revaçta.

Transparan Taşlı Abiye Modelleri

2015 yılının moda trendleri arasında yer alan transparan detayı taşlı abiyelerde oldukça sık kullanılıyor. Göğüs bölgesinde ve sırt bölgesinde kullanılan transparan detayların taşlara süslendiği abiye modelleri özel bir gecede kendinize olan güveninizi gözler önüne sermenizi sağlayabilir. Transparan taşlı abiye modelleri daha çok vücuduna ve kendine güvenen bayanların tercihi oluyor. Transparan detaylara sahip taşlı abiyenizle yüksek topuklu ayakkabınızı kombin ederek en özel gecelerde şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sizlere son önerimiz ise taşlı abiyenizle kullanacağınız aksesuar seçiminizde fazla abartıdan kaçınmanızdır. Taşlarla süslenmiş bir abiyeyi abartılı takılarla kullanmak zıt bir kombin yapmanıza neden olabilir. Taşlı abiye modellerinde mavi, beyaz ve siyahın 2015 sezonunda da en çok tercih edilen renkler olacağını söyleyebiliriz.

‘’En Beğenilen Taşlı Abiye Modelleri Resimleri İçin Galerimize Göz Atabilirsiniz”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here