2015 Stor Perde Modelleri

Ev dekorasyonunda modaya uygun seçimler yapmaya ne dersiniz? Yeni sezonda en çok tercih edilecek perde modelleri arasında yer alan stor perde modelleri ile siz de evinizi şık bir tasarıma kavuşturabilirsiniz. 2015 stor perde modellerini gerek evinizde, gerek iş yerinizde gerekse özel çalışma alanlarınızda kullanarak hem klasik, hem şık, hem de minimalist bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeni sezonda moda trendleri ve renklerin değişimi perde modellerine de etki ediyor. İşte sizlere 2015 stor perde modelleri;

  • Katlamalı stor perde: Katlamalı stor perdeler kullanım kolaylı ve modern tarzı yansıtması ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kolay mekanizması sayesinde pratik olarak aşağı yukarı hareket ettirilebilen katlamalı stor perdeler 2015 yılında en çok kullanılacak modeller arasında yer alıyor.
  • Boncuklu stor perde: Taş ya da plastik boncukların kullanıldığı şık stor perdeler evinizi zarif bir görünüme kavuşturuyor. İster simli boncuklar, ister sade taşlardan oluşan boncuklu stor perde ile mobilyalarınıza uygun şık bir aksesuar seçimi de yapmış olursunuz.
  • Zebra stor perde: Zebra derisi ön planda tutularak hazırlanan zebra stor perdeler de yeni sezonda sıkça kullanılacak. Zebra stor perdeler hem kullanışlı hem de pratik bir mekanizmaya sahip.
  • Desenli stor perde: Baskıların uygulanması ile hazırlanan desenli stor perdeler oldukça kullanışlı. İster hazır desenler, isterseniz de sizin istediğiniz desenlerden oluşan desenli stor perdeler ile evinizde görmek istediğiniz desenlere yer verebilirsiniz.

2015 stor perde modelleri ile evinizde görmek istediğiniz tarzı yaratmanız mümkün. Stor perde tercihlerinizde evinizin genişliği, odanızda yer alan mobilyalar ve diğer aksesuarları da göz önünde bulundurarak tercihler yapabilirsiniz. Şık stor perdeler ile evinizi modern bir havaya kavuşturabilir, stor perdelerin kolay kullanımından faydalanabilirsiniz. Perde seçiminde tamamen kendi zevklerinizi ve odanızın boyutlarını ön planda tutarak kolayca seçim yapmanız mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here