2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim

2014 yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde havalar iyiden iyiye soğumaya başladı. Soğuyan havalarla birlikte 2015 sonbahar kış modasının trendleri de belirlendi. Özellikle tesettür kullanan bayanların moda trendlerine gösterdiği uyum gözlerden kaçmıyor. Tesettür giyim markalarının yeni trendlerini sundukları koleksiyonlarda öne çıkan parçalardan oluşan tesettür modasına dair bilgilere hazır olun. İşte size 2015 sonbahar kış tesettür giyim modasına dair tavsiyeler ve bilgiler;

  • Geçen sezonun tesettür modası renk tonu ıhlamur yeşili 2015 sonbahar kış sezonunda da popülerliğini devam ettiriyor. Koyu renk tonlarını tercih edenler için ıhlamur yeşili bu sezon hayli revaçta olacak. Ihlamur yeşili tunikler, pardesü, etek ya da hırkalarınızla yeni sezonun tesettür modasına kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.
  • 2015 tesettür modasında biker ceketler ve montlar hayli ilgi görecek. Özellikle ofis yaşamında kullanılması açısından tam bir uyum sağlayan deri biker modeller sonbahar kış sezonunun gözdesi olacak. Biker ceketinizi bir çok maskülen parça ile kombin ederek her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Sezonun en şık parçalarında pelerin detayları da göreceğiz. Şık bir elbisede, kabanda ya da montta karşımıza çıkacak pelerin detaylar oldukça feminen bir görünüm yaratıyor. Elegan bir tarz isteyenlerin seçimi pelerin sade renkleri ve zarif görüntüsü ile sonbahar kış aylarında hanımlar tarafından sıkça tercih edilecek.
  • Tesettür modasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan ayakkabı ve çanta seçiminde bu sezon leopar desenler ön plana çıkıyor. Özellikle nude tonlara sahip tesettür elbiseleri ile kombin edilen leopar desenli ayakkabı ve çantalar şıklığınızı zirvelere taşıyacaktır.

2015 sonbahar kış tesettür giyim modasında her ne kadar koyu renk tonları minimal formlara hakim olsa da rengarenk canlı parçalar da sonbaharın kapısını aralıyor. Son trendlere uygun ıhlamur yeşili bir giyim parçası, leopar desene sahip ayakkabı ve çantayı sezon başlamadan gardırobunuza yerleştirmenizi öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here