2015 Sonbahar Kış Oje Trendleri

Makyaj ve saç günlük yaşamda sizleri bambaşka bir stile kavuşturacak en önemli parçalardır. Özellikle yeni sezonda en çok dikkat çeken moda trendleri arasında ojeler yer alıyor. Farklı renkler ve desenli süslemelerin kullanıldığı modeller sonbahar kış sezonunda oldukça dikkat çekecek. Siz de kusursuz görünmek için makyajınıza ve oje seçiminize özen gösteriyorsanız 2015 sonbahar kış oje trendleri hakkında yazımızdan bilgi sağlayabilirsiniz.

  • Oje dediğimizde akla ilk gelen renk klasik kırmızıdır. Her kombinle rahatça uyum sağlayabilecek bir oje rengidir. 2015 sonbahar kış tırnak trendleri arasında da yer alan kırmızı ve tonlarına dair oje renkleri yeni sezonda sıkça karşımıza çıkacak.
  • Tırnaklarınızda koyu renk tonlarını rahatça kullanabilirsiniz. İddialı renkler olan yeşil, mor ve mavinin koyu tonları yeni sezonda oje trendleri arasında yer alıyor.
  • Sonbahar kış sezonu modasına hakim bir renk olan altın rengi de oje trendleri arasında yer alıyor. Tırnaklarınızı ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmak isterseniz altın renk oje tercih edebilirsiniz.
  • Gelelim 2015 sonbahar kış oje trendleri arasındaki en popüler renge. Yeni sezonun en çok tercih edilecek oje rengi nude renkler oluyor. Sade tonları kapsayan nude renkler tırnaklarınızı zarif göstermenin en kolay yolu.
  • Sezonun oje trendleri arasında yer alan yarım ay manikürü de oldukça sık tercih edilecek modeller arasında yer alıyor. Siyah, kırmızı ve bordo gibi renklerin nude tonlar üzerinde kullanılması ile farklı bir görünüm yaratan yarım ay oje trendi yeni sezonda bayanlar tarafından yoğun ilgi görecek.
  • Tırnak süsleme modası sonbahar kış aylarında çok konuşulacak. Farklı desenler, çizgiler ve karakterlerin tırnağa yansıtılması ile oluşturulan ve nail art modası denilen bu stil bayanlar tarafından en çok tercih edilecek oje trendleri arasında yer alıyor.

 Sizler için seçtiklerimize göz atmaya ne dersiniz?

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here