2015 Omuzdan Askılı Çanta Modelleri

Bayan Omuz Askılı Çanta Modelleri

2015 yılının moda trendleri şimdiden belli oldu. Bayanların hem aksesuar hem de en önemli ihtiyaçları olarak kullandıkları çantalar yeni sezonda omuzdan askılı modeller ile ön plana çıkıyor. 2015 omuzdan askılı çanta modelleri oldukça şık ve modern stillerde dahi kullanılıyor. Çantaların bayanların en vazgeçemediği aksesuar olmasının yanı sıra omuzdan askılı modeller markete giderken dahi rahatlıkları ile tercih edilen bir model oluyor. Öyle ki omuzdan askılı çantalar günlük modellerin dışında abiye tarzları ile de birçok özel gecede dahi kullanılıyor.

2015 yılının çanta trendleri arasında en çok tercih edilen modeller olan omuzdan askılı çanta modelleri birbirinden farklı renk ve tasarımları ile özellikle genç kızların vazgeçilmez oluyor. Omuzdan askılı çantalarınızı günlük yaşamda olduğu gibi gece yaşamında da birçok parça ile kolayca kombin edebilirsiniz. Omuzdan askılı çantalar tek bir omuz tarafına takılabileceği gibi çapraz şekilde takılarak da oldukça feminen bir görünüm elde ediliyor.

Sezonun Omuzdan Askılı Çanta Modelleri

Sezonun omuzdan askılı çanta modellerinde farklı detayların yer alması da oldukça revaçta. Özellikle püskül detayların kullanıldığı omuzdan askılı çantaların sezona damgasını vurduğunu söyleyebiliriz. Çantalarda küçük boyutlar tercih edildiği gibi daha büyük boyutlu çantalar da günlük yaşamın vazgeçilmezleri oluyor. Siz de omuzdan askılı çanta modelleri arasından sezona uygun bir model tercih etmek istiyorsanız siyah ya da mavi renge yönelmenizi öneririz. Omuzdan askılı çantalarda en çok tercih edilen rengin ise 2015 sezonunda kırmızı olması bekleniyor. Omuzdan askılı çantanızı spor model tercih edebileceğiniz gibi, zincirli ve şık bir omuzdan askılı abiye çanta modeli de tercih edebilirsiniz. Çantanıza uygun bir ayakkabı seçimi yaparak tüm kombin seçeneklerinizi şık ve feminen bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

‘’2015 Yılında Popüler Olan Omuzdan Askılı Çanta Modellerine Galeriden Göz Atabilirsiniz”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here