2015 Kış Çanta Modası

Spor Çantalar

Her gün en fazla kullanılan ve son derece işlevsel olan aksesuarlardan bir tanesi de kadınlar için çantalardır. Bu nedenle 2015 kış çanta modası da tamamen kadınların rahatlığı ve kolay kullanımlı olması düşünülerek tasarlanmıştır. Genel olarak çanta yapılarının büyük olduğu göze çarpmaktadır. Bu sezonun en gözde modellerinin süet ve kabartma işlemeli modellerden oluştuğu gibi bir görüş var olsa da aslında zımbalı ve zincirli modeller de kadınların günlük kullanımı için fazlaca seçenek eşliğinde sunulmaktadır. Yazdan kalma sıcak esintiler taşıması adına hazırlanan 2015 kış çanta modası geniş bir renk kartelası baz alınarak tamamlanmıştır. Bu renkler arasında sezon boyunca en çok karşılaşılacak olan pembe olarak belirtilmekte, hem raflarda hem de kollardaki pembe çantaların yeri garantilenmektedir.

2015 Kış Çanta Modası-1

Klasik Çantalar

Klasik çantaların bir çoğu 2015 kış çanta modası içerisinde ufak modeller kullanılarak hazırlanmıştır. Günlük olarak kullanılan çantalardan daha küçük fakat fazla gözlü yapıları sayesinde bir o kadar da işlevselliklerinin korunduğu göze çarpmaktadır. Gele olarak kumaş seçimlerinde kadifemsi yapılar ve mat deriler tercih edilmektedir. Çantanın boyutundan bağımsız olarak büyük tokaların ve altın renkli detayların kullanılması bu klasik çantaların özel gecelerde kullanılmalarına da olanak sağlayarak kadınların işlerini kolaylaştırmış olmaktadır.

Her tercihe ve beğeniye göre farklı modellerine bulunabilmesine imkan sağlanan bu sezon için hazırlanan çantalar arasında gece kullanımına uygun soğuk ve mat renklerden oluşan kreasyonlara da yer verilmektedir. Bu sayede her ortama ve her konsepte uygun çanta bulunmasını kolaylaştırarak yeni ve tüm tasarımcıların ürünleri piyasadaki yerlerini şimdiden almaktadırlar. Özel tasarım ürünler ise düzenlenen defileler sayesinde ilgililere tanıtılmaya ve imalat için siparişler toplanmaya çok öncelerden başlanmıştır.

2015 Kış Çanta Modası-2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here