2015 Kadın Bluz Modelleri

İnce Bluzlar

Kış mevsiminde her ne kadar rahatlık ve sıcaklık önemli olsa da kadınların bir çoğu kalın kıyafetlerden hoşlanmadığından daha ince fakat pamuklu yapısı sayesinde sıcak tutan kıyafetler ve bluzlar tasarlanmaktadır. Bu sene farlarda görecek olduğumuz 2015 kış kadın bluz modelleri arasında yer alan ince bluzlarda  genel olarak cıvıl cıvıl canlı renkler kullanılmaktadır. Renklerin sıcaklıklarını hissedebileceğimiz bir kış biz bekliyor gibi. Bunun yanı sıra ince bluzların hırka ya da ceketler ile takım yapılarak sunulması beklenmekte.

İnce Bluzlar

Kalın Bluzlar ve Kazaklar

Kalın kazak ve bluzlar 2015 kış kadın bluz modelleri arasındaki yerini korumakta. Sıcaklık isteyen ve rahatına düşkün olan kadınların tercihi olan kalın kazakların bu yıl bol kesim ve salaş formda hazırlandıkları reyonlardan görülebilmekte. Yılın en soğuk zamanlarında bu kazakların yakası kapalı ve uygun renkteki gömleklerle giyildiğinin gözlemlenmesi beklenmektedir. Ayrıca bu yıl yarasa kol modellerin ortadan kalktığı da dikkatlerden kaçmamakta. Onun yerine bluz gibi giyilen pançoların bu yıl raflara yerleşip kullanıcıları ile buluşturulması beklenmektedir.

2015 kışlık kalın bluz modelleri

Bu kalın bluzlar genellikle dar kot pantolon ya da taytlar ile kullanılmakta ve altına tamamlayıcı olarak kürkü ya da pelüşlü ayakkabılar tercih edilmektedir. Pastel renklerin ağırlıkta olduğu gözlenen 2015 kış kadın bluz modelleri arasında en fazla rastlanan pudra pembesi, krem ve gri renkleri olarak göze çarpmakta ve kullanılan açık renk bluzlar koyu renkli bere ya da kaşkollerle tamamlanarak kombin halinde kullanılmaktadırlar. Kazakların kalınlıklarına bakılarak kullanılacak olan tamamlayıcı ürünlere karar verilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen fazla iri bir görünüm elde edilerek olumsuz sonuçlar meydana gelebilmektedir. Fazla kalın modelli bluzların kullanımından bu sezon da kaçınılmalı ve beden ölçülerine göre kıyafetler seçilmelidir.

2015 bluz modellerini yakından incelemek için resimlere tıklayarak galerimize geçiş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here