2015 Duvak Modelleri

2015 Kıvırcık Saçlılar İçin Duvak Modelleri

2015’ in Duvak Modelleri İle Küçük Tüyolar

Gelinliğin en önemli tamamlayıcısı olan parça duvaktır. Gelinliğin o muhteşem görüntüsünde duvağın görselliği tek başına gelin adayını yılın gelini yapmaya yetecektir. Kısa ister uzun olsun her gelinlikte olmazsa olmaz bir üründür. Uzun duvak ile asilliği yakalayabilir. Uzun duvak gelinliğin ihtişamını artırırken kısa duvaklarsa o gününüzü rahat atlatmanıza yardımcı olacaktır. Bir dönem sadece burun hizasına kadar kullanılan duvak modelleri ise yüz tipine göre tercih edilmelidir. 2015 duvak modelleri arasında yine her yıl olduğu gibi uzun duvaklar göz bebeğidir. Yine bu yıl marjinal gelin adayları için şapkalı duvaklarda moda. Dilerseniz duvağınızda dantel kullanarak gelinliğinize göz alıcılık katabilirsiniz romantikliğin simgesi olan dantel ile duvağınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Dantel yerine taşlı model de seçilebilmektedir. Duvak seçiminde dikkat edilmesi geren bir diğer husus ise yapılacak saç modeline göre seçim yapılacak olmasıdır. Gelinliğiniz kabarık ise uzun duvak kullanılmayabilir. Balık model gelinlik ise upuzun duvakla boyunuzu daha da uzun gösterebilirsiniz.

Tesettürde Duvak Modeli

Tesettürlü duvak modelleri arasında uzun duvak modeller en çok tercih edilen duvaklardır. Tesettür duvaklarında taşlı modeller 2015 yılında yine kendini göstermiştir. Bu duvak modellerinde taş en çok kullanılan aksesuardır. Taşlı modellerde hafif alına doğru düşüş yapan sarkan taşlar gelin adaylarının gözlerini ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca tesettürde taş kullanılmasının bir diğer amacı duvağın tamamlayıcısı olan gelin tacını tesettüre de yansıtabilmektir. Böylelikle tesettürlüğü gelin adayımız da gelin tacını takmış olmaktadır. Ayrıca taş gösterişin ve şıklığın göstergesidir.

İster tesettürlü ister açık gelin adaylarının gelinlik tamamlayıcısı olan duvak, her gelin adayını en özel günlerinde ön plana çıkartacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here