2015 Burnu Açık Bot Trendi

2015 Burnu Açık Bot Trendi

New York moda haftasının başlaması ile birlikte 2015 yılının sonbahar kış kreasyonları da moda tutkunlarına sunulmaya devam ediyor. Önümüzdeki sonbahar kış sezonunun hayli renkli ve farklı moda parçalarına yer vereceği kesinleşti. Canlı renklerin kullanıldığı farklı parçalar yeni sezonda sıkça karşımıza çıkıyor. 2015 burnu açık bot trendi de sonbahar sezonunda karşılaşacağımız farklı modeller arasında yer alıyor. Kış sezonunun en dikkat çekici ayakkabı modelleri arasında yer alan burnu açık botlar şimdiden kullanılmaya başlandı. Birkaç sezondur yükselmesi tahmin edilen bu trend özellikle transparan parçalarla şık bir kombin yaratmanın en kolay yolu.

Burnu açık bot trendi soğuk kış günlerine geçiş döneminde olduğumuz şu günlerde hayli revaçta. Bu trendin önümüzdeki günlerde hızlı bir şekilde yükselişe geçerek ilk sıralarda yer alacağını düşünmek mümkün. Eğer siz de burnu açık bot trendine uyum sağlamak isterseniz sizlere önerimiz şimdiden süet ya da deri bir model tercih ederek gardırobunuzda bulundurmanız. Yalnız burnu açık botlar öyle her istediğinizde kullanıma uygun değil. Daha çok kısa mesafede ve kapalı alanlarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Burnu açık botlarınızı araba ile gideceğiniz noktalarda kullanmanızda fayda var. Çünkü parmak uçlarınız ve ayağınızın açıkta kalan kısımları tozlanabilir. Bu da şıklığınızın bozulmasına neden olabilir.

Burnu açık bot modası sizlere şık ve feminen bir görünüme kavuşturuyor. Eğer bu trendi soğuk günlerde de tercih edecekseniz burun kısmı dikişsiz çoraplar kullanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz. Sizlere son önerimiz de burnu açık botlarla kısa tırnak kullanmanız. Özellikle küt kesim tırnakların bu modellerde şık durduğunu belirtmek isteriz. 2015 yılının sonbahar kış ayakkabı moda trendleri arasında yer alan burnu açık botlar, günlük yaşamda ve özel gecelerde şıklığınıza şıklık katmaya hazırlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here