2014/2015 Sonbahar Kış Takı Trendleri

2014/2015 sonbahar kış moda trendleri kendini göstermeye başladı. Ünlü moda bloggerleri tarafından düzenlenen defilelerde önümüzdeki sonbahar kış sezonunun trendleri hakkında bilgiler toparlamak mümkün. Kıyafet ve ayakkabı modasındaki trendler kadar takı modasında da popülerlik kazanan modeller ve çeşitli renkler var. Siz de modayı yakından takip ediyorsanız ve önümüzdeki sezon takı trendlerini merak ediyorsanız işte size 2014/2015 sonbahar kış takı trendleri;

  • Çiçekli kolye trendi: Yaz aylarında sıkça karşılaştığımız çiçekli moda parçaları önümüzdeki sezon kolyelerde kendini gösterecek. Hatta çiçekli kolyeler öyle sandığınız gibi kibar ve sade olmayacak. Abartılı, gösterişli ve büyük çiçekli kolye modelleri önümüzdeki sonbahar kış aylarında en revaçta olacak modeller arasında.
  • Tek küpe trendi: 90’lı yıllardan günümüze kadar uzanan tek küpe modası sonbahar kış sezonunda geri dönüyor. Tek küpe kullanımında büyük ve gösterişli modeller ön plana çıkacak.
  • Tasma kolye trendi: Önümüzdeki sezon özellikle zincir şeklinde kristallerle süslenmiş tasma kolyeler trend haline dönüşecek.
  • Çoklu yüzük trendi: Parmaklara birden fazla yüzük takılması ile oluşturulan trend önümüzdeki sezon büyük ve gösterişli modellerle karşımıza çıkıyor.
  • Cuff bilezik trendi: Cuff bilezikler uzun bir aradan sonra 2014/2015 sonbahar kış takı trendi arasında yer alarak geri dönüş yapıyor. Şık tasarımlara sahip madalyonlar, püsküller ve parlak taşlarla süslenmiş Cuff bilezikler önümüzdeki sezon iddialı takılmayı sevenlerin tercihi olacak.
  • Etnik kolye trendi: Püskül detaylar, rengarenk taş ve boncuklarla şık tasarımlara sahip etnik kolyeler de sezonun moda trendleri arasında yer alıyor.

Sonbahar kış sezonunda takı trendleri oldukça iddialı ve gösterişli modellerden oluşuyor. Büyük kolyeler, rengarenk renk seçenekleri ve farklı tasarımlar önümüzdeki sezon sokak modasına da yansıyacak. Özellikle altın rengi sonbahar kış takılarında favori renk olarak moda trendlerine yansıyacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here