2014/2015 Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın rüyalarını ve hayallerini  süsleyen gelinlikler arasında prenses modeller birkaç sezondur oldukça revaçta. Gelin olacak bayanların en zorlandıkları kısımlardan birisi de gelinlik seçimidir. Bir genç kız için kendini prensesler kadar güzel hissedeceği en özel günde kusursuz bir gelinliğe sahip olmak tek hayaldir. 2014/2015 prenses gelinlik modelleri ile kendinizi bir masalın peri kızı olarak hayal edebilirsiniz. Çeşitli modelleri ile her bedene uyum sağlayabilen prenses modeller tam da kendini prenses hissetmek isteyen genç kızlarımızın seçimi oluyor.

Prenses gelinlik modellerinde genellikle alt kısımda tül detaylar ilgi çekerken, üst kısımda ise dantel işlemeler ve parlak taşların kullanıldığı görülmektedir. Alt kısmın tamamen tülle kaplanmış olması geline adeta prenses edası sağlamaktadır. Yeni sezonda dantel ve işlemeli prenses gelinlik modellerinin revaçta olacağını da belirtmek isteriz. Prenses gelinlik modelleri genellikle üst kısım dar alt kısım ise kabarık detaylarla ilgi çekici bir model. Şık, zarif ve sade modelleri tercih etmek isteyenlerin seçimi genellikle prenses modeller oluyor. Elbette ki abartıyı sevenler için de yeni sezonda taş işlemeli prenses gelinlik modelleri hayli ilgi çekici.

Gelinlik seçiminde iki nokta dikkate alınmalıdır. Birincisi gelinin zevki, ikincisi ise bedene uygun tarzın seçimidir. Prenses gelinlikler bu iki noktayı da esas alan birçok farklı modele sahiptir. Göğüslerden başlayan dar görünümü ayaklara doğru ise kabaran tülleri ile adeta prenseslere yakışır bu modeller ile düğününüze gelen konukları şaşkına çevirebilirsiniz. Göz alıcı ve mükemmel bir gelinlik tercihi yapmak istiyorsanız beğendiğiniz birkaç prenses gelinlik modelini denemenizi tavsiye ederiz. Zayıf bayanlarında, kilolu bayanların da tercih edebileceği bu gelinlikler farklı detaylar kullanılarak zenginleştirilebiliyor. Özellikle 2014/2015 sonbahar kış  sezonunda prenses gelinlik modellerine ek olarak ilave edilen farklı renklerde kuşakların oldukça şık bir tarz yarattığını söyleyebiliriz.

Sizler İçin Seçtiğimiz Prenses Gelinlik Modelleri

prenses1 prenses2 prenses3

prenses4prenses5 prenses6 prenses7

prenses8 prenses9 prenses10

1 YORUM

  1. […] Prenses gelinlik modelleri son yılın trend gelinlikleri arasında yerini almıştır. Modası geçmeyecek olan gelinlik modeli olarak bilinmektedir. İster uzun boylu ister kısa boylu gelin adaylarını en önemli günü olan düğün gününde gelin adayına masalımsı hava katacaktır. Her yıl kendi tasarımına yenilik katan prenses model gelinlik birbirinden özel ve güzel modellere sahiptir. Gelinlik modelinizi dantel ile buluşturarak şıklığa imza atabilirsiniz. Etek kısımlarında simli tül kullanılması ile de tam bir prenses olabilirsiniz. Straplez olarak da tercih edebileceğiniz modelinizi tek omuz V yaka ya da ince kol askısı ile gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Yılın gelini olmak istiyorsanız ve hala gelinlik modelinize karar verememişseniz bir de prenses gelinlik modelleri denemenizi tavsiye ederiz. […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here