2014 – 2015 Deri Ceket Modası

Deri Ceket Asla Demode Olmaz!

Sonbahar aylarının en gözde parçalarından bir tanesi de deri ceketlerdir. Hemen her kıyafete yakışan, kadınları oldukça seksi gösteren deri ceket sezonu açıldı. Daha çok jeanlerle kısa eteklerle ve şortlarla rahatlıkla kullanılabilen bu tarz kısa ve spor deri montlar 2014-2015 kış mevsiminde de fazlasıyla eğilim olacağa benziyor. Havalar yeterince soğuyana kadar, içine ister tişört, isterseniz de kazaklarınızı giyerek sonbaharın dengesiz havasını kontrolünüz altına alabilirsiniz.

2014-2015 Sonbahar-Kış Sezonunda Hangi Renk Ve Model Deri Ceketler Moda?

Deri mont modası hiç geçmeyen hem kadın hem de erkek modasında fazlasıyla eğilim olan dış giyimlerdendir. Bu kış döneminde de dış giyim modasında özellikle deri ceketler fazlasıyla moda.

-Öncelikle kemerli modeller göze çarpıyor.Eğer bu kış için deri ceket düşünüyorsanız,kemerli modelleri tercih ederek trendi yakalayabilirsiniz.

-Yakası geniş,tek yerden ya da yandan kapanan modelleri de bu yılın modası içinde görebilirsiniz.

-Geçtiğimiz yıllarda,beli sıkıca saran dar modeller göz önündeyken,bu yıl daha salaş modeller de koleksiyonlara katıldı.Salaş deri ceketlerle,sokak modasını yaşayabilirsiniz!

-Renk konusuna gelince…Siyah her şeyde olduğu gibi deri cekette de vazgeçilmez renklerin başında geliyor.Bunun dışında bu yıl deri ceketlerde parlak  renkler,kahverengi,kırmızı,çay yeşili,koyu konyak ve fuşya rengi revaçta.

-Bu yıl aynı şekilde kürk modeller de çok moda ve tasarımcılar ceri ceketlere kürk yaka ayrıntısı ekliyor.Kürk yaka deri ceketler soğuktan koruması bakımından,çok elverişli bir model oluyor.

-Fermuar tipleri ortadan ve yandan olmak üzere ikiye ayrılıyor. Fermuarı yanda olan ceketler, sizi alışılmışın dışına çıkarıyor. Bunların yanı sıra, düğmeli deri ceketler de mevcut.

Sizi Şıklığa Taşıyacak Deri Ceket Kombinleri

–  Uzun deri çizmelerle birlikte gevşek kalın uzun kazak altında skiiny jeanlarla kombinlenen bu deri ceketler inanılmaz bir görsellik sunmaktadır. Modacılar deri ceket modellerinde kapitone, püskül, zımba, çivi ve fermuar detaylarıyla hareketlendirdikleri şık tasarımlarını bayanların beğenisine sunuyorlar.

–  Şifon eteklerle, kısa yüksek belli eteklerle oldukça spor ve şık bir görüntü oluşturur deri ceketler.  Ancak ceketin bitim noktası eteğin belini kapatmazsa daha hoş görünecektir. Eteklerle daha çok kısa deri ceketleri tercih ederseniz daha doğru bir görünüme sahip olursunuz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here