Kaliteli Fotoğraflar ve Ahenk Denilince Fotomumin

Fotoğrafçılık denildiğinde her ne kadar 1839 yıllarında dünyaya tanıtılsa da eğitimci Sir John Herschel bu ismin bir kaç teknik buluşun bir araya gelerek meydana geldiğini belirtmektedir.

Fotoğraf; Yunanca Photos “ışık” ve Graphos “çizmek”terimlerinden oluşarak bugün photograph adını almaktadır. Teknik oalrak bakıldığında optik ve kimyasal süreçler kullanarak bir yüzeye kalıcı olarak görüntü basma işine fotoğraf diyebiliriz.

Fotoğraf türlerinden bahsedecek olacak tarihten bugünlere bilinen 3 fotoğraf türüne rastlanmaktadır. Siyah Beyaz fotoğraf, Renkli fotoğraf ve Dijital Fotoğrafçılık.

Dijital fotoğraf makinası ilk olarak 1975 yılında Kodak firmasında mühendis olan Steven Sasson tarafından üretildi ve ilk dijital fotoğraf makinası dünya piyasasına 1994 yılında Apple tarafından satışa sunuldu.

Dünyanın her yerinde olduğu gibi fotoğraf ve fotoğrafçı çok önemlidir, profesyonel fotoğraf çekimleri için genellikle fotoğrafçıların iş yaptığı alanlar Düğün fotoğrafçılığı, Doğum fotoğrafçılığı, Moda Fotoğrafçılığı ve Kurumsal Fotoğrafçılık olarak bilinmektedir.

Hollanda da oldukça popüler olan ve bir çok başarılı fotoğraf çekiminin altında imzası bulunan fotomumin Düğün fotoğrafçılığı konusunda kendini kanıtlamıştır, popüler çalışmaları arasında Doğa ve Çiçek Fotoğrafları, Makro ve Ürün Fotoğrafçılığı, Fotoshoot Ve Portre Fotoğrafları, Bebek Ve Çocuk Fotoğrafları, Kına Nişan Ve Düğün Fotoğraflarına rastlıyoruz.

Fotomumin adı altında çekilen profesyonel fotoğrafların örneklerini görmek isterseniz web sitesindeki kategorileri inceleyerek ne tür fotoğraflara imza attığını görebilirsiniz. Hollanda Nijmegen de bulunan fotomumin video çekimlerinde de çeşitli reklam kliplerinde de imzası olan ve aranılan bir fotoğrafçıdır.

Hollanda düğün fotoğrafçısı olarak görev yapan fotomumine ulaşmak ve anınızı ölümsüzleştirmek için isterseniz web sitesi üzerinden isterseniz facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesaplarından ya da 0031 687452475 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here